Koncert online

06/12 /2020 zagrałem koncert online pod nazwą „The Ghost Chilli Experience”. Towarzyszyli mi Michał Ziobrowski na klawiszach i elektronice, a na wokalu pojawiła się gościnnie Aga Motyl-Papis, która przybyła na ten koncert aż z Częstochowy.

Sam koncert był niejako zaprojektowany, by przedstawić zarówno stałym słuchaczom Ostrowskiego, jak i innym zainteresowanym, utwory które mają znaleźć się w przyszłości na albumie „Ghost Chilli”.

Koncert mógł odbyć się dzięki uprzejmości Dyrekcji oraz właścicieli ApartHotel w Uniejowie, którzy zgodzili się się, by wydarzenie miało miejsce na terenie ich obiektu, dodatkowo udostępnili nam całą infrastrukturę hotelową.

Myślę też, że jest to dobry moment, by jeszcze raz powiedzieć wielkie „DZIĘKUJĘ” naszym pozostałym sponsorom: pani Beacie Kałużnej, panom Marcinowi Niestracie i Mariuszowi Szweckiemu oraz Stowarzyszeniu „Przystań” za wsparcie organizacji koncertu.

Wasz wkład, dobrzy ludzie, uczynił organizację tego projektu „o tyle łatwiejszą” – naprawdę to doceniam.

Koncert uznaję za ze wszech miar udany, choć wierzę, że był to zaledwie pierwszy krok i każdy następny będzie odrobinę leszy i lepiej przygotowany.

W tym miejscu również chylę czoła przed firmą Connect Solutions, która zrobiła „coś z niczego” i mieliśmy porządny obraz i dźwięk – kreatywność i obrotność chłopaków naprawdę robią wrażenie.

Wkrótce nastąpi kontynuacja. Zapraszamy!