30.03.2020, 11:17
Witajcie!
Jestem bardzo wdzięczny, że byłem w stanie napisać muzykę na cały album, ba, nawet na kilka innych, i że GHOST CHILLI prędzej czy później zobaczy światło dzienne, mam w sobie tę wiarę i stuprocentowe przekonanie. Jest jednak coś…

Otóż, okoliczności zmieniły się na tyle dramatycznie, że zmuszony jestem zarzucić projekt nagrania i wydania pełnego albumu w „jednym kawałku”, a skupić się na wydawaniu singli. Jest to w pełni moja decyzja; konsultowałem ją natomiast z dużym gronem mądrych, doświadczonych ludzi i wysezonowanych profesjonalistów i wszyscy oni mówią jednym głosem – jest to dobre posunięcie.
Zbieranie funduszy nigdy nie jest łatwe, ci co to robili wiedzą o czym mówię. Zbierający napotyka się na wiele wyzwań, utrudnień, nastawień. Takie życie. Nie mam z tym problemu. Wiatr wieje, słońce świeci, deszcz pada – czy się to komuś podoba czy też nie – zawsze tak było, i zawsze tak będzie. Nie jest to niestety „spacerek nad rzeczką”.
I w tym wypadku – „psy szczekają, karawana idzie dalej” – i ja nie mogę pozwolić sobie na postój.
Stąd też taka decyzja. Będę wydawał GHOST CHILLI w formie singli, zakładam też, że sytuacja się w końcu znormalizuje, wtedy zawalczę już o ostatni etap czyli na skompilowanie płyty w jedną całość i wydanie jej na fizycznym krążku.

Z tymi wspaniałymi ludźmi, którzy przez stronę ODPAL PROJEKT, wsparli moją pracę z myślą o otrzymaniu płyty, dogadam się osobiście. Jednak już teraz mogę powiedzieć, że wydanie płyty po prostu przemieści się w czasie; jednak myślę, że nikt nie będzie rozczarowany kiedy w końcu krążek trafi w jej/jego łapki choć dostęp do muzyki będzie miał i wcześniej przez media społecznościowe.

Więc, będziecie mogli posłuchać singli tworzących GHOST CHILLI na większości popularnych platform (Spotify, Apple Music, Youtube i innych). Będziemy mieli też okazję spotykać się na Facebook’u, Instagramie i gdzie tylko jest to możliwe.
Dziękuję bardzo każdej duszy, która uznała za stosowne, by okazać mi miłość, zaufanie i wsparcie, pomimo faktu, iż dźwięk mojego nazwiska nie powoduje jeszcze uderzeń fal gorąca a moja twórczość dopiero usiłuje wykluć się i wyjść na powietrze.

Kocham was bardzo i dziękuję z całego serca!

PŁYTA „OTO ON”
Płyta „OTO ON” jest już dostępna! Możesz ją nabyć na szaron.pl lub na sklep-dtv.pl

Dobry wieczór! ???️?

Opublikowany przez Matta Ostrowskiego Sobota, 28 marca 2020

Pamiątka z wczorajszych nagrań 4 rozdziału "Zastępy piekielne maszerują" – podoba mi się taka lektorska robota 🙂 Choć nic nie bije muzykowania! ???Good times! 😀

Opublikowany przez Matta Ostrowskiego Poniedziałek, 23 marca 2020